ОСНОВНІ ПІДХОДИ ДО АНАЛІЗУ ЧИСЛОВИХ РЯДІВ

Ярослав П’янило, Анатолій Лопатьєв, Андрій Власов, Галина П’янило, Андрій Демічковський

Анотація


ЧСС людини змінюється на протязі дня в залежності від часу і має коливний характер з певними періодами. Періоди ЧСС, в свою чергу, залежать від активності людини та періоду доби. Разом з тим, ЧСС має тенденцію до зменшення амплідути. Окрім цього, значення ЧСС суттєво залежить від завантаженості людини. Все це підтверджує необхідність в проведенні достатньо детальних досліджень ЧСС людини та вплив на неї як зовнішніх, так і внутрішніх факторів і кореляцію між ними.

Ключові слова


ЧСС; амплітуда коливання; числові ряди

Повний текст:

PDF

Посилання


Біомеханіка спорту / За заг. ред. А.М. Лапутіна. – К.: Олімпійська література, 2001. – 319 с.

Годик М.А. Спортивная метрология: Учебник для институтов физической культуры. – М.: Физкультура и спорт, 1988. – С. 26-28.

П’янило Я. Д. Проекційно-ітераційні методи розв’язування прямих та обернених задач переносу. – Львів: Сплайн, 2011. 248 с.

Hotra O., Pyanylo Ja. Approximation of sensor output data using Chebyshev-Laguerre polynomials // Rzegląd elektrotechniczny (Electrical Review), ISSN 0033-2097, R. 88 NR 10b/2012 P.85-87.

Mika P. Tarvainen. Kubios HRV version 2.0, user’s guide / Mika P. Tarvainen, Uha-Pekka Niskanen. – University of Kuopio, Kuopio, Finland, 2008. – Р. 53.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


##submission.license.cc.by4.footer##